İSLAMİ SOHBET

İSLAMİ SOHBET

islami sohbet sitemize girmek için tıklayınız…

     İslami sohbet alanında ve İslami konular ile Peygamber Efendimiz dönemi ile ilgili yaşanmış mucizevi konuları ele alan İslamikonular sitemiz sizlere güzel paylaşımlarına devam etmektedir.

     İslami sohbet alanında ün yapmış, insanlara hayırlı ve güzel temenniler yordamıyla insalık ufkuna uzanan yolda sizlere sevgi dolu hizmet ortamını açmış, gerek paylaşımlar gerekse ilahiler ve oyun oynama ile ilgili eğlence hazinesini sizlerin hizmetine sunmuştur. Bu doğrultuda İslami sohbet etmek ve gerekse İslam yolunda bazı önergeler ile kendi alanında çığır açan site; insanlığın kalbindeki mahzene de hitap etmeyi başarmıştır.

     Güncel ilahiler, bilim ve kültür açısından yaşanmışlıklar ve yaşanacaklar kaidesi ile bir bütün olan islami konular sitemiz bilgi ve kültüre ihtiyacın da ne kadar etkili olacağı doğrultusunda insanlara hizmeti bir tedavi ihtiyacı olarak görmektedir. Bu barınma sayesinde de sadece bilim ve kültürü hizmet aracı görmekle yetinmemiş aynı zamanda geçmiş dönemlerde yaşanan hadiselere de kulak kabartma imkanı insanlara sunmuştur.

   

     İslam ve bilim ile aynı felsefe doğrultusunda işlevini koruyan ve islam adı altında sohbet ile paylaşım yaparak insanlara doğruyu aksettirme yolundaki atılımı yapmış bulunmaktadır. İnsanlık vazifesinin temel amaçlarından biri de şüphesiz Allah’ı hakkıyla bilip ve O’nu tanımadan geçmektedir. Bu sayede İslami konular İslam’ı temel gaye bilmiş bu yönde de Peygamber Efendimizin sünneti ile şereflendirme yoluna gitmiştir. Peygamber Efendimizin sünneti ile yaşamak her Müslümanın aynı zamanda ahlakı ve yaşam kültürü olması sebebiyle de insanı üstün bir mertebe görüp doğru olana baş koymuştur şüphesiz İslam.

     İslami konular, İslami bilgiler, Hidayet, İnsanlığın rehber ışığı ve Kainatın insanlığa çizdiği bir makale olarak kabul edilen islamikonular.net sitesi sizleri de gündeme taşıyarak bu makale doğrultusunda hedef kitle haline getirmektedir.

     İslami sohbet düşüncesi ile kaynaşmış olan İslami konular sitesi sizlerin paylaşımlarıyla gerçek değerini bulacağından, sizlerin öncülüğünde hayat felsefesini oluşturacağından ve bir insan tek bir millet olma şuuru ile desteklenmesinden doğan bir güneşin nidâsı olacağından endişe duymamaktadır.

     İnsan kazanımının yadsınamaz bir gerçek olması, faziletli ve erdemli bireylerin ancak ve ancak İslam sancağı altında toplanmasıyla ilerleyebileceğini baz alan islamikonular sitemiz sizlerin de menfaati için çaba arzeden bir insan değil, toplum için elini taşın altına koyuveren bir birey olma imkanı taşıyabilen nesiller altında birleştirmektedir. Kendi kazanımlarını hayatına aksettirebilen bir nesil daima hayırlı nesildir. Şüphesiz hayırlı nesil doğruluk bilinci ve insanlık gayesi ile beslenebilen şuurlu insanlıktır.

     Şuurlu kazanımlarla insanlığa yol olabilecek bir asfalt dökme işidir güzel olan. Bizlerde güzelliğe yeşillik ve çimen dolu bir hayat karnesi çıkarabilen ümmet yolunda atılım yapmamız gerekmektedir. Bu atılım sayesinde insanlığın hayat dolu tecrübelerine ilham olma aracılığı kazanabilir ve şevkle, istekle erdemli vasıfları kendimizde bulup hissedebilme özgürlüğünü de elimizde hissetmiş oluruz. Bu kazanımları gözardı etmeyen islami konular benliğinize bir hükm-ü nidâ, gönlünüze de çığır açan ufku bilinçaltınıza işleyecektir.

     İslami konular sitemiz sizlere hayır dolu kapılar açmayı, size ışık olmayı temenni eder.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*