İLAHİLER

İLAHİLER

İslamikonular En güncel İlahiler

 

     En güncel ilahiler ile sizleri buluşturan islamikonular sayfamız seçkin, güzide ve aynı zamanda da en yeni ilahiler ile karşınızda.

     Abdurrahman Önül, Anka İlahi Grubu, Hasan Dursun, Feyzullah Koç, Sedat Uçan, Mustafa Özcan, Ertuğrul Erkişi, Dursun Ali Erzincanlı, Mustafa Demirci, Mehmet Gökçe, Eşref Ziya, Celaleddin Ada, Mesut Şimşek, Cemal Kuru, Sami Yusuf, Abdullah Akbulak, Sebahattin Arslan, Yüksel Korkmaz ve diğer İlahi sanatçıları ile 2016-2017 yılına damga vuran ilahilerle sizlerle birlikte olacağız.

     Sadece ilahiler başlığı altında ilahi sanatçılarına yer vermemek düsturu ile ilahi sözleri ile de sizleri bilgilendirme amacına hizmet etmekteyiz. Seçkin İlahilerle sizlere doyumsuz Allah sevgisini, Peygamber aşkı, Ümmet olma bilincini aşılayarak; Tüm insanlığa ve Müslümanlığa uzanan çizgide bir bütün olabilmeyi de idrak ve temsili mahiyetinde bir site olabilme özelliğine sahip olma özelliği taşıyacaktır.

     İlahiler, ilahi sanatçıları, 2016 yılı en güzel ilahileri, 2016 yılı çıkmış ilahiler ve geçmiş döneme paralel olarak uzanan ilahiler ile gündemi takip ederek sizlere gerekli kaynak olan ilahileri hizmetinize sunmaktayız.

     Duygu dolu anlar yaşatan, güzel ve özlü anlatımlarla huzur ve içtenliği yakalama ve o hissiyatı kalpte duyumsatan ilahiler ile sizleri islamikonular sitemizde görmek büyük bir özgünlük olacaktır.

    Sitemizde sadece ilahi dinlemekle kalmayıp, bir yandan ilahi dinlerken diğer yandan da bilim, sanat, günümüze dair yaşanan gelişmeler, dini hikayeler ve Hz. Muhammed’in hayatı ile sahabeler dönemine de bakıp bu konular hakkında öz kaynaktan da bilgi hazinenize ilgili bilgileri aktarabilirsiniz.

     Peygamber efendimizin şefaatine ve O’nun ahlakıyla ahlaklanmayı bilmek, mazhâr olmak ve o şuurla hareket edebilme temennisiyle..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*