İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER

İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER

İlahi Dinlemek ve Sohbet etmek için tıklayınız.

     İlahi Dinle, İlahiler ve seçkin İlahiler, 2015’in en güzel ilahileri, 2016 yepyeni İlahiler, En çok dinlenen ilahiler ve İlahi sözleri ile insanlara seçkin dinleme özelliği kazandıran; ilahiler bölümümüzde mevcut ilahiler yer almaktadır.

     İlahi sözleri ve İslami bilgiler ışığında insanlara Allah’ı anımsamayı, Peygamber Efendimizi hatırlatmayı, seçkin mucizevi İlahi paylaşımları ile insanlara huzur verme amacı taşımaktadır. İnsana bir senfoni ve huzur verici özellik taşıyan ilahi dinlemek, ilahiler ve 2015 in en yeni ilahileri ile 2016 da yeni çıkacak ilahiler ile sizleri yakından bu heyecan ve sürekliliğe davet etmeye devam edeceğiz.

     Seçkin ilahiler ile sizlere ilahi yolunda çığır açıp, bu esasla daha apaçık bir ilahi sözleri ile, en çok beğenilen ilahiler yolunda sizlere örnek teşkil edeceğiz. 2015-2016 ilahileri, 2016-2017 ilahileri ile sizlere Abdurrahman Önül, Hasan Dursun, Sedat Uçan, Cemal Kuru, Sebahattin Arslan, Mehmet Gökçe, Dursun Ali Erzincanlı, Abdulbaki Kömür, Sami Yusuf ile sizlere En iyi İlahicilerle baş başa bırakma eğilimi ile kalplerinizde bir sine olmak için gerekli bağlantılarla yakın takip içerisinde olacağız.

     Bizleri takip edip, en iyi ilahiler, en güzel İlahicileri İlahi Dinle kervanında görme Temennisini sizlerin bilgisine sunarız.

En Çok Dinlenen En iyi İlahiciler

1- Abdurrahman önül

En iyi İlahiciler

2- Sedat Uçan

En iyi İlahiciler

3- Hasan Dursun

En iyi İlahiciler

4- Sami Yusuf

En iyi İlahiciler

5- Anka İlahi Grubu

En iyi İlahiciler

6- Dursun Ali Erzincanlı

En iyi İlahiciler

7- Adem Pala

En iyi İlahiciler

8- Feridun Eroğlu

En iyi İlahiciler

9- Adem Karaca

En İyi İlahiciler

10- Cemal Kuru

En iyi İlahiciler

 

 

Bir yorum

  1. Ilahiler çok güzel. Emeğiniz için teşekkür ederim. Güzel ilahiler ile yolunuza devam etmeyi temenni ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*