Etiket Arşivi: Sedat Uçan

Sedat Uçan – Beytullah’ta Ben

Sedat Uçan – Beytullah’ta Ben İlahisi ve İlahi Sözleri   Sedat Uçan – Beytullah’ta Ben İlahisi ve İlahi Sözleri *** Bir sancak altında, kaç milyon insan. Bedenleri benzer, ne dilde lisan. Olmuşlar tek yürek, tek bedende can. İnsanlığı gördüm, Beytullah’ta ben. *** Rabbim o davetli, misafirleri. Doldurmuş Mekke’de, her karış yeri. Dillerinde dinmez, Lebbeyk sesleri. Arş’a yollar gördüm, Beytullah’ta ben. ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Islandı Seccadem

Sedat Uçan – Islandı Seccadem İlahisi ve İlahi Sözleri   Sedat Uçan – Islandı Seccadem İlahisi ve İlahi Sözleri *** Alnımı Secde’ye, koydum ağladım. Bu aciz canımı, Hâk’a adadım. Dünya yalan imiş, er geç anladım. Islandı Seccadem, gözyaşlarımla. *** Ruku’m Mevlâya’dır, Secde’m Mevlâ’ya. Artık hevesim yok, fani Dünya’ya. Secde’de ağladım, Ben doya doya. Islandı Seccadem, gözyaşlarımla. *** Serdim Seccademi, kızgın ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Mecnunun Olmuşum Ya Rasulallah

Sedat Uçan – Mecnunun Olmuşum Ya Rasulallah İlahisi ve İlahi Sözleri   Sedat Uçan – Mecnunun Olmuşum Ya Rasulallah İlahisi ve İlahi Sözleri *** Aldığım, verdiğim nefeste Sensin. Her zerre, her nokta heveste Sensin. Arzuyla dopdolu yürekte Sensin. Hayranın olmuşum, Ya Rasulallah. *** Cananım, Sultanım, Yegâne gülüm. Yoluna pervane, tükensin ömrüm. Kararım seninle, değişmez sözüm. Mecnunun olmuşum Ya Rasulallah. Mecnunun ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Adına Kurbanım

Sedat Uçan – Adına Kurbanım İlahisi ve İlahi Sözleri   Sedat Uçan – Adına Kurbanım İlahisi ve İlahi Sözleri *** Adını andıkça, doldu gözlerim. Adına kurbanım, Ya Resulallah. İsmini yazmışım, derinlerime. İsmine kurbanım, Ya Resulallah, Ya Habiballah. *** Aramızda engel var, gelemem ki. Ravzana kurbanım, Ya Resulallah. Aramızda engel var, gelemem ki. Yoluna kurbanım, Ya Resulallah. *** Adının uğruna, gönlümü ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – İnşallah Geleceğim

Sedat Uçan – İnşallah Geleceğim İlahisi ve İlahi Sözleri     Sedat Uçan – İnşallah Geleceğim İlahisi ve İlahi Sözleri *** Hasret yeter oldu, halim beter oldu. Öyle özledim ki, gözüm tüter oldu. Öyle özledim ki! Medine. *** İnşallah geleceğim. Aşkımı diyeceğim. Yüzlerim süreceğim. Medine. *** Ensâlin bulunmuyor. Sensiz olunmuyor. Ayrı kalınmıyor. Medine. *** Aşkın yakar beni, Hasret yıkar beni. ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Müsaden Var Mı

Sedat Uçan – Müsaden Var Mı İlahisi ve İlahi Sözleri   Sedat Uçan – Müsaden Var Mı İlahisi ve İlahi Sözleri *** Edeple, hürmetle geldim, Efendim. Ravza’na girmeme desturun var mı? Okşasan beni de Hüseyin gibi. Canım Senden başka canan arar mı? *** Haydi gel bekleme diyecek olsan. Bu kalbimi kime bilmem sığar mı? Ziyarete geldim Ya Resulallah. Kabul eder ... Devamını Oku »