Etiket Arşivi: Sebahattin Arslan

SEBAHATTİN ARSLAN – ŞEFAAT EYLE

SEBAHATTİN ARSLAN – ŞEFAAT EYLE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   SEBAHATTİN ARSLAN – ŞEFAAT EYLE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Seni andım, doldu gözüm. Ne yazım belli, ne güzüm. Sana gelmeye yok yüzüm. Şefaat eyle Efendim. *** Gel Efendim, gel Efendim. Can Ahmedim, gül Ahmedim. Yaktı hasretin, tükendim. Şefaat eyle Efendim. *** Çok özledim, içim yanar. Yüreğimde yaram kanar. Gözlerime ... Devamını Oku »

SEBAHATTİN ARSLAN – ÖZLEDİK SENİ EFENDİM

SEBAHATTİN ARSLAN – ÖZLEDİK SENİ EFENDİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ     SEBAHATTİN ARSLAN – ÖZLEDİK SENİ EFENDİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Bir garibim beni ümmetine al. Yunusun olayım deryana sen sal. Aşıklar aşkını yüreğime sal. Öyle çok özledim seni Efendim. *** Gel Efendim, giriver rüyalarıma. Bende Bilal gibi özledim seni. Gel Efendim, giriver rüyalarıma. Öyle çok özledim seni ... Devamını Oku »

SEBAHATTİN ARSLAN – OY GÜLÜM

SEBAHATTİN ARSLAN – OY GÜLÜM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   SEBAHATTİN ARSLAN – OY GÜLÜM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Gönlümde çile. Düşmüşüm dile. Kapında köle. Olmaya geldim. *** Oy oy gülüm can. Can sana kurban. Sen Resulullah. Sen derde derman. Sen Habibullah. Sen derde derman. *** Sevmem dünyayı. Boş masivayı. Aşkı sevdayı. Bulmaya geldim. *** Oy oy gülüm can. ... Devamını Oku »

SEBAHATTİN ARSLAN – NERDESİN ANNEM

SEBAHATTİN ARSLAN – NERDESİN ANNEM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   SEBAHATTİN ARSLAN – NERDESİN ANNEM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Sensizim Annem. Çaresizim ben. Dinmiyor gözyaşım. Neredesin sen? *** Annem Annem. Nerdesin Annem? Bu yaralı kalbim ile, Ben kime gidem? *** Annem Annem. Üşüdüm Annem. Titriyorum sokaklarda. Çaresizim ben. *** Sen cennetimsin. Sensiz olmuyor. Senin yerin asla, Asla dolmuyor. *** ... Devamını Oku »

SEBAHATTİN ARSLAN – MEDİNE İÇİMDE YARA

SEBAHATTİN ARSLAN – MEDİNE İÇİMDE YARA İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   SEBAHATTİN ARSLAN – MEDİNE İÇİMDE YARA İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Kokusu bir başka Medinem. Alem aşığın can Medinem. Güller gelir aşka senle. Hasretin içimde Medinem. *** Gidemedim gidemedim. Ravzasına gidemedim. Medine içimde yara. Ağladım hiç gülemedim. *** Zemzem ile abdest başka. Huzurda zikir bambaşka. Ölmeden bir kere görsem. ... Devamını Oku »

SEBAHATTİN ARSLAN – EY SEVGİLİ

SEBAHATTİN ARSLAN – EY SEVGİLİ İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   SEBAHATTİN ARSLAN – EY SEVGİLİ İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Rabbim nurundan yaratmış. Kalbine aşkını katmış. Aşkınla yanmak hayatmış. Ey sevgili, ey Habibi. *** Salât sana, selam sana. Ey sevgili, ey Habibi. Senle can geliyor cana. Ey sevgili, ey Habibi. *** Seni seven düşmez dara. Şefaat et gönlüm yara. Daldım ... Devamını Oku »