Etiket Arşivi: Mustafa Özcan Güneşdoğdu

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – MEDİNE YOLLARINDA

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – MEDİNE YOLLARINDA İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – MEDİNE YOLLARINDA İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Medine yoluna vardım. Can Muhammed’i aradım. Onu görmekmiş muradım. Medine’nin yollarında.  *** Yollarında, yollarında Güller açmış, Ravzası’nda. Medine bakar Mekke’ye. Gönül onun sevdasında. *** Yeşil kubbe görünüyor. Kervan nur’a bürünüyor. İçimde hasret bitiyor. Medine’nin yollarında, Resullah’ın huzurunda. *** ... Devamını Oku »

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – ANNEM

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – ANNEM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – ANNEM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Annemin hayali geldi karşıma. Söylediği sözler geldi aklıma. Giydiği gömleği aldım koynuma. Özledim Annem. Doymadım sana. *** Yavrum, canım diyerek büyüttün beni. Ninniler söyleyip uyuttun beni. Geceleri kalkıp doyurdun beni. Özledim Annem. Can feda sana. *** Senden yakın olan kim ... Devamını Oku »

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – GEL HELE

MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – GEL HELE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU – GEL HELE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Ben beni bileli, ben sana hasret. Bas beni bağrına, bitsin bu vuslat. Gel hele, gel hele, yaramı sar hele. Gel hele, gel gele, ne olur gel hele. *** Ben seni bileli, ben sana muhtaç. Yaralı gönlüme, sensin tek ... Devamını Oku »