Etiket Arşivi: Mesut Şimşek

Mesut Şimşek – Yer Ağlıyordu Hamza’ya

Mesut Şimşek – Yer Ağlıyordu Hamza’ya İlahisi ve İlahi Sözleri   Mesut Şimşek – Yer Ağlıyordu Hamza’ya İlahisi ve İlahi Sözleri *** Yer ağlıyordu Hamza’ya. Gök ağlıyordu Hamza’ya. Bedir ağlıyordu Hamza’ya. Uhud kahramanına ağlıyordu. Kılıçlar Hamza’yı arıyordu. *** Yer ağlıyordu Hamza’ya. Gök ağlıyordu Hamza’ya. Uhud ağlıyor, ağlıyor. Ağlıyor kahramanına. *** Resul’ün yanına geldi. Kendine İslâm’ı seçti. Uğrunda ölürüm dedi. Allah’ın ... Devamını Oku »

MESUT ŞİMŞEK – HU ALLÂH

MESUT ŞİMŞEK – HU ALLÂH İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MESUT ŞİMŞEK – HU ALLÂH İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Her şeyin sahibi Allâh. Aleme nur saçan Allâh. Ölüyü dirilten Allâh. İstekleri veren Allâh. *** Hu hu hu hu. Hu hu Allâh. Lâilâhe İllâllâh. Muhâmmed Resulüllâh. *** Hu hu hu hu. Hu hu Allâh. Lâilâhe İllâllâh. Muhâmmed Resulüllâh. *** Merhamet ... Devamını Oku »

MESUT ŞİMŞEK – O GELİYOR

MESUT ŞİMŞEK – O GELİYOR İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MESUT ŞİMŞEK – O GELİYOR İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Mekke’de açan gül, Şefaat ya Rasül, Tebessüm eyle gül, Rasül geliyor. *** O geliyor, O, O geliyor, O, O geliyor, O, Hz. Muhammed. Alemlere Rahmet. *** Kalmadı ahu figân, Mutlu günde cihan, Coşuyor her insan, Rasül geliyor. *** O geliyor, ... Devamını Oku »

MESUT ŞİMŞEK – MEVLAM

MESUT ŞİMŞEK – MEVLAM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MESUT ŞİMŞEK – MEVLAM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Yalan dünyanın zevkinden, Öl nefsimin ellerinden. Cehennemin ateşinden, Kurtar bizi yüce Mevlam. *** Arzun yalnız Beytullah’a, Gitsem hemen Rasullah’a. O mübarek toprağına, Nasip eyle yüce Mevlam. *** Cennetin hoş bahçesinden, Zemzem akar çeşmesinden. Rasulümün sohbetinden, Mahrum etme bizi Mevlam. Devamını Oku »

MESUT ŞİMŞEK – HZ. ALİ

MESUT ŞİMŞEK – HZ. ALİ İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   MESUT ŞİMŞEK – HZ. ALİ İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Rasulüllah güllerinden, Zikri cehri dillerinde. Mukaddesat illerinde. Ali Ali, Hz. Ali. *** Allah Allah, nida onda. İman onda, ilim onda. Sancak onda, kudret onda. Dilek onda, yürek onda. *** İlk müslüman çocuk olan. İmanın nuruyla dolan. Namazında şehit olan. Ali ... Devamını Oku »