Etiket Arşivi: Kervan İlahisi

Hasan Dursun – Kervan

Hasan Dursun – Kervan İlahisi ve İlahi Sözleri   Hasan Dursun – Kervan İlahisi ve İlahi Sözleri *** Medine’ye giden kervan. Yolcuları dolu kervan. Resullah’a selam söyle. Aşığı götüren kervan. Resullah’a selam söyle. Hasreti bitiren kervan. *** Kervan kervan, nurlu kervan. Develeri dolu kervan. Alın da götürün beni. Resullah’a giden kervan. Hasreti bitiren kervan. *** Resullah’a kurban kurban. Ayağına turab ... Devamını Oku »

Adem Pala – Kervan

Adem Pala – Kervan İlahisi ve İlahi Sözleri   Adem Pala – Kervan İlahisi ve İlahi Sözleri *** Hep hasretle yaşadım. Gizli gizli ağladım. Görüyorsun sarardım. Yâre beni de götür. Görüyorsun sarardım. Kervan beni de götür. *** Hacıları alırsın. Kervan, kervan, kervan. Medine’ye varırsın. Kervan, kervan, kervan. Görsen halimi acırsın. Kervan, kervan. Kervan, kervan, kervan. Beni de götür. *** Günler ... Devamını Oku »

ANKA İLAHİ GRUBU – KERVAN

ANKA İLAHİ GRUBU – KERVAN İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU – KERVAN İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Dost evine giden kervan, Muhammed’in kervanıdır. Bu zamanda dönen devran, Muhammed’in devranıdır. *** O’na aşık, yerler gökler, Mahlukatlar, rızkın bekler. İnsü cin bütün melekler, Muhammed’in hayranıdır. *** Enbiya kul, yoldan geçer, Biri konar, biri göçer. İbrahim kurbanı seçer,  Muhammed’in kurbanıdır. ... Devamını Oku »