Etiket Arşivi: ilahiler

İLAHİLER

İLAHİLER        En güncel ilahiler ile sizleri buluşturan islamikonular sayfamız seçkin, güzide ve aynı zamanda da en yeni ilahiler ile karşınızda.      Abdurrahman Önül, Anka İlahi Grubu, Hasan Dursun, Feyzullah Koç, Sedat Uçan, Mustafa Özcan, Ertuğrul Erkişi, Dursun Ali Erzincanlı, Mustafa Demirci, Mehmet Gökçe, Eşref Ziya, Celaleddin Ada, Mesut Şimşek, Cemal Kuru, Sami Yusuf, Abdullah Akbulak, Sebahattin ... Devamını Oku »

İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER

İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER      İlahi Dinle, İlahiler ve seçkin İlahiler, 2015’in en güzel ilahileri, 2016 yepyeni İlahiler, En çok dinlenen ilahiler ve İlahi sözleri ile insanlara seçkin dinleme özelliği kazandıran; ilahiler bölümümüzde mevcut ilahiler yer almaktadır.      İlahi sözleri ve İslami bilgiler ışığında insanlara Allah’ı anımsamayı, Peygamber Efendimizi hatırlatmayı, seçkin mucizevi İlahi paylaşımları ile insanlara huzur verme ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Gel Efendim (2012) İlahisi

Sedat Uçan – Gel Efendim (2012) İlahisi    ve Sözleri   Gel gel efendim Seyranın güzel Seni seyretmek Cihana bedel Gözyaşım akar Kalbimi yakar Sevenler bakar Senin yoluna Gel, gel, gel, gel Gel, gel efendim Seyranın güzel Seni seyretmek Cihana bedel Aşka gelirim Yanar eririm Ben can veririm Senin yoluna  Gel, gel, gel, gel Gel, gel efendim Seyranın güzel Seni ... Devamını Oku »

Hasan Dursun – İsmi Nur Efendim (2010) İlahisi

Hasan Dursun – İsmi Nur Efendim Ümmeti uğrana ne çileler çektin Neler neler gördü bu mübarek yüregin Sana cefa edenler gülmedi gülmeyecek Kıyamete dek Efendim İsmi Nur ismi gül efendim Güller sana feda olsun Efendim İsmi Nur ismi gül efendim Güller sana feda olsun Efendim Öksüz kaldı sensiz koskoca Kainat İsmini zikreder bütün mahlukat Adın göklerde yazılı nuru Muhammed Canlar ... Devamını Oku »

Hasan Dursun- Bir Gül Olaydım İlahisi

Hasan Dursun – Bir Gül Olaydım Ben bir sevda kuşu olsam, O gülün dalına konsam, Sonsuz aşkın ile yansam, Rahmeti bol Allah’ım. Olaydım, Ravza’da açan bir gül, Olaydım, Rabb’ime layık bir kul, Olaydım, Ashab-ı Kehf’de kıtmir, Olaydım, canana şeyda bülbül. *** Yunus gibi dile gelsem, Aşkın sırrına bir ersem, O’nun cemalini görsem, Rahmeti bol Allah’ım. Olaydım, Ravza’da açan bir gül, ... Devamını Oku »

Sedat Uçan- Resulun Gülleri İlahisi

            Sedat Uçan- Resulun Gülleri                       Resul’un Gülleri – İlahi Sözleri Resullah’ın goncasıydı, Gözbebeği baştacıydı, Tüm melekler duacıydı, Hamza’da göçtü dünyadan…Resul deyip ağlayan, Aşka gelip çağlayan, Ciğerini dağlayan. Bekir’de göçtü dünyadan, Ömer’de göçtü dünyadan, Osman’da göçtü dünyadan, Ali’de göçtü dünyadan… Korkusuzmu heybetli, Mangal gibi yürekli, ... Devamını Oku »