Etiket Arşivi: İlahi sözleri

İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER

İLAHİ DİNLE VE İLAHİLER      İlahi Dinle, İlahiler ve seçkin İlahiler, 2015’in en güzel ilahileri, 2016 yepyeni İlahiler, En çok dinlenen ilahiler ve İlahi sözleri ile insanlara seçkin dinleme özelliği kazandıran; ilahiler bölümümüzde mevcut ilahiler yer almaktadır.      İlahi sözleri ve İslami bilgiler ışığında insanlara Allah’ı anımsamayı, Peygamber Efendimizi hatırlatmayı, seçkin mucizevi İlahi paylaşımları ile insanlara huzur verme ... Devamını Oku »

HASAN DURSUN – ANNECİĞİM

HASAN DURSUN – ANNECİĞİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HASAN DURSUN – ANNECİĞİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Anneciğim, kimi zaman, Umutsuzca seni ararım. Issız çölde, serap misali. Hayalini yaşarım. *** Gözlerimde canlanır, gülen gözlerin. Kulaklarımda çınlıyor, sımsıcak sesin. Alışmak zor sensinliğe. Anne nerdesin? Nerdesin Annem? *** Anneciğim, giriyorsun. Kimi zaman düşlerime. Yüzün solgun, tedirginsin. Sakın beni düşünme. *** Ektiğin ... Devamını Oku »

HASAN DURSUN – ALIN GÖTÜRÜN MEKKEYE

HASAN DURSUN – ALIN GÖTÜRÜN MEKKEYE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HASAN DURSUN – ALIN GÖTÜRÜN MEKKEYE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Safa, Merve’si bambaşka. İnsanı getirir Aşka. Arafat’ın hali başka. Alın götürün Mekke’ye. *** Güzel Mekke’yi göreydim. Kabe’ye yüzüm süreydim. Beyaz ihrama gireydim. Alın götürün Mekke’ye. Özledim alın götürün. *** Safa, Merve’si bambaşka. İnsanı getirir Aşka. Arafat’ın hali başka. ... Devamını Oku »

Sedat Uçan – Gel Efendim (2012) İlahisi

Sedat Uçan – Gel Efendim (2012) İlahisi    ve Sözleri   Gel gel efendim Seyranın güzel Seni seyretmek Cihana bedel Gözyaşım akar Kalbimi yakar Sevenler bakar Senin yoluna Gel, gel, gel, gel Gel, gel efendim Seyranın güzel Seni seyretmek Cihana bedel Aşka gelirim Yanar eririm Ben can veririm Senin yoluna  Gel, gel, gel, gel Gel, gel efendim Seyranın güzel Seni ... Devamını Oku »