Etiket Arşivi: Hüseyin Sandıklı

HÜSEYİN SANDIKLI – BU DÜĞÜNE MAŞALLAH

HÜSEYİN SANDIKLI – BU DÜĞÜNE MAŞALLAH İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HÜSEYİN SANDIKLI – BU DÜĞÜNE MAŞALLAH İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Evlenip çoğalın dedi, can Ahmed can Ahmed. Gelin ile damat Hakk’a emanet emanet. Dediler ki nikahta var; keramet keramet. Hele bakın bu düğüne; Maşallah Maşallah. *** Allah Allah La İlahe İllallah İllallah. Sana selam nur Muhammed Sallallah Sallallah. ... Devamını Oku »

HÜSEYİN SANDIKLI – EFENDİM

HÜSEYİN SANDIKLI – EFENDİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HÜSEYİN SANDIKLI – EFENDİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Anam babam yoluna, Bu bedenim uğruna, Garip çölen de sana, Feda olsun Efendim. Kurban olsun Efendim. *** Sen Allah’ın nurusun. Sen en yüce kulusun. Sen Cennetin yolusun. Salat Selam Efendim. Salat Selam Efendim. *** Hasretindendir çilem, Sensizlik her gün elem, Şu on ... Devamını Oku »

HÜSEYİN SANDIKLI – CAN AHMEDE GİDECEĞİM

HÜSEYİN SANDIKLI – CAN AHMEDE GİDECEĞİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HÜSEYİN SANDIKLI – CAN AHMEDE GİDECEĞİM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Ben ilimden ayrılmışım. Bir sevdaya tutulmuşum. Nasihatkâr etmez bana. Can Ahmed’e gideceğim. *** Gideceğim, gideceğim. Ben bu ilden, gideceğim. Kanayan bu yarayı. Can Ahmed’e diyeceğim. *** Bırak kardeş, bu illeri. Ötüşmüyor, bülbülleri. Ben Resul’e varmak için. Dolaştım kızgın ... Devamını Oku »

HÜSEYİN SANDIKLI – BEYTULLAHA SELAM SÖYLE

HÜSEYİN SANDIKLI – BEYTULLAHA SELAM SÖYLE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   HÜSEYİN SANDIKLI – BEYTULLAHA SELAM SÖYLE İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Güzel Mekke’de durursun. Beytullah’a selam söyle. Yedi minare görürsün. Beytullah’a selam söyle. *** Allah deyip yana yana. Zemzem içip kana kana. Tavaf edip döne döne. Beytullah’a selam söyle. *** Beyaz mermer, kara taşlar. Hacer-ul Esved’den başlar. Aksın gözlerimden ... Devamını Oku »