Etiket Arşivi: dini sohbet

Türkiye İslami Sohbet ve Dini Sohbet Odaları

Türkiye İslami Sohbet ve Dini Sohbet Odaları        Adana sohbet, Adana islami sohbet, Adana dini sohbet, Adana kızlarla sohbet, Adana dini chat, Adana islami chat, Adana muhabbet, Adana chat, Adana diyalog.       Adıyaman sohbet, Adıyaman islami sohbet, Adıyaman dini sohbet, Adıyaman kızlarla sohbet, Adıyaman dini chat, Adıyaman islami chat, Adıyaman muhabbet, Adıyaman chat, Adıyaman diyalog.     ... Devamını Oku »

İSLAMİ SOHBET VE DİNİ SOHBETİN ÖNEMİ

İSLAMİ SOHBET VE DİNİ SOHBETİN ÖNEMİ      İSLAMİ SOHBET      Kıymetli Müminler, insanlığın yeryüzünde yaşama sebeplerinden biri de İslami sohbet sayesinde insanların istişare de bulunarak İslamı yayma ve anlatma fikrinin varlığıdır. Nitekim insanlar, İslam adına sohbet ederek Kur’an-ı Kerim’i, Peygamberimizin Hadislerini ve Allah-u Tealanın ayetlerini anlatıp ve yayma girişimini kendilerince edinmelidirler. Mü’min bir insan, İnsanlara ve insanlığa daima ... Devamını Oku »

İSLAMİ KONULAR

İSLAMİ KONULAR      SÖYLEŞİ      Kıymetli Mü’minler! İnsanoğlunun Tarihsel gelişim sürecine göz attığımızda, sürekli birbirleriyle münakaşa içerisinde olmuşlar ve güzel ve çirkin hadiselerle karşı karşıya kalmışlardır. İslam ve İslam içerikli konuların İnsanlar arasında paylaşılması, anlatılması yoluyla insanlar çirkin ve kötü hadiseleri terk edip Allah yolunda fikir sahibi olup hayatlarına aktarma fırsatı bulmuşlardır.      Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi ... Devamını Oku »