Etiket Arşivi: Anka İlahi Grubu

Anka İlahi Grubu – Hz. Hamza

Anka İlahi Grubu – Hz. Hamza İlahisi ve İlahi Sözleri   Anka İlahi Grubu – Hz. Hamza İlahisi ve İlahi Sözleri *** Peygamberin süt kardeşi. Seydi şehit yoktur eşi. Onu şehit etti vahşi. Duyun Hz. Hamza’yı. *** Önder, bütün şehitlere. Selâmlar olsun bin kere. Seyyid Ali, Peygambere. Sorun Hz. Hamza’yı. *** Matem sardı, feleklere. Şehâdet var, emeklere. Emir geldi, meleklere. ... Devamını Oku »

Anka İlahi Grubu – Yardım Eyle Bize

Anka İlahi Grubu – Yardım Eyle Bize İlahisi ve İlahi Sözleri   Anka İlahi Grubu – Yardım Eyle Bize İlahisi ve İlahi Sözleri *** Vakit doldu, zaman Ahir. Gönülden bir, bağlantı kur. Ezel ki sözünde gel dur. Yâr’âb yardım eyle bize. *** Ebubekir, Ömer, Osman. Kullar bozuk, Ahir zaman. Ali’ye dediler, Lokman. Yâr’âb yardım eyle bize. *** İnsan gafletten uyanmaz. ... Devamını Oku »

Anka İlahi Grubu – Kerbela

Anka İlahi Grubu – Kerbela İlahisi ve İlahi Sözleri   Anka İlahi Grubu – Kerbela İlahisi ve İlahi Sözleri *** Bir kula ne gelse. O gelir Hak’tan. Açınır okunur. Yeşil yapraktan. *** O gün güneş doğmaz, oldu sabahtan. Her yanda zulümat tan ağlar ağlar. Tutuşmuş yanıyor, Kerbela çölü. Hüseyin kesilmiş, kan ağlar ağlar. *** Muhammed Nebi’nin. Goncası gülü. Bir değil ... Devamını Oku »

Anka İlahi Grubu – Senin Sırrın

Anka İlahi Grubu – Senin Sırrın İlahisi ve İlahi Sözleri   Anka İlahi Grubu – Senin Sırrın İlahisi ve İlahi Sözleri *** Senin sırrın bu cihan’a. Sığar mı ya Resulallah. Sen olmazsan rahmet yere. Yağar mı ya Resulallah. *** Sâlâtullah, Selâmullâh. Aleyke ya Hâbiballâh. Şu günahkâr ümmetine. Şefaat ya Resulallah. *** Gelmedi ki senin eşin. Arş’tan yukarıda başın. Nur olmazsa ... Devamını Oku »

ANKA İLAHİ GRUBU – BİZE YARDIM ET ALLAHIM

ANKA İLAHİ GRUBU – BİZE YARDIM ET ALLAHIM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU – BİZE YARDIM ET ALLAHIM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Sen bırakma nefsimize. Bize yardım et Allah’ım. Merhamet et hepimize. Bize yardım et Allah’ım. *** Sen Rahim’sin. Sensin Rahman. Seninle çevrilir devran. Kubbetin olur Musa. Bize yardım et Allah’ım. *** Senden başka olmaz ilaç. ... Devamını Oku »

ANKA İLAHİ GRUBU – DERMAN İSTEYEN

ANKA İLAHİ GRUBU – DERMAN İSTEYEN İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU – DERMAN İSTEYEN İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Tefekkür eylesin, zikir eylesin. *** Yerin göğün kudret damarlarında, Dün emri verildi, Hak kararında, Yardım isteyenler her bir darında, Tefekkür eylesin, zikir eylesin. *** Her türlü derdine derman isteyen, Gece gündüz Hakk’ı zikir eylesin, Ölmüş azasına bir can ... Devamını Oku »