Etiket Arşivi: Anam İlahisi

Celaleddin Ada – Anam

Celaleddin Ada – Anam İlahisi ve İlahi Sözleri   Celaleddin Ada – Anam İlahisi ve İlahi Sözleri *** Ömrüm ömür olsun, senin ömrüne. Beni güller gibi koklayan Anam. Canım diye beni, bağrına basıp. Çalıdan dikenden, saklayan Anam. *** Ana hızır sultan, olsun yoldaşım. Ata Anam olsun, Ahiret kardeşim. Kurban olsun sana, bu dertli başım. Resulüm’e komşu, olasın Anam. *** Tutan ... Devamını Oku »

Adem Pala – Anam

Adem Pala – Anam İlahisi ve İlahi Sözleri   Adem Pala – Anam İlahisi ve İlahi Sözleri *** Derdimin dermanı sendin. Gözümün göz bebeğiydin. Dünyada varlığım sendin. Canım Anam, güzel Anam. *** Başımızın tacı sendin. Canım Anam, güzel Anam. Her derdime deva sendin. Gül kokulu, canım Anam. *** Son nefeste, göremedim. Ellerini, öpemedim. Son Duanı alamadım. Canım Anam, güzel Anam. ... Devamını Oku »

ADEM PALA – ANAM

ADEM PALA – ANAM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ   ADEM PALA – ANAM İLAHİSİ VE İLAHİ SÖZLERİ *** Dayanamam, gözyaşına. Dünya yıkılır, başıma. Tüm analar, güzel ama. Senin gibi, değil Anam. *** Eller, sen gibi sarılmaz. Söylerim, derdim anlamaz. Derdime, derman olamaz. Senin gibi, değil anam. *** Özledim, ana kucağı. Yıkılır evim, ocağım. Verseler, bütün dünyayı. Senin gibi, değil anam. ... Devamını Oku »